Kategória: BitcoinBázis
Németországban 300 euró támogatás járhat az elszálló gázárak miatt
Egy javaslat szerint Németországban minden dolgozó lakos 300 euró állami támogatásban részesülne, ami az elszálló gázárak okozta anyagi terheket enyhítené.
A kemény valóság: miért veszít a kriptokereskedők 97%-a (és 4 lépés a megelőzésére)
Szenvedsz a kereskedéssel? Újra és újra nulláznak a bálnák, akik manipulálják a piacot és a híreket? Nem vagy egyedül. Ideje
A bitcoin ára meghaladja a 44 ezer dollárt, fordulni látszik a trend
A bitcoin árfolyama a hónap eleje óta először ismét a 44 ezer dolláros szint fölé emelkedett, egyetlen hét alatt sikerült
Az LG kiterjeszti üzleti tevékenységét a blokklánc és a kriptó területére
A dél-koreai technológiai óriás, az LG Electronics hivatalosan is frissítette üzletfejlesztési céljait a kriptopénz és a blokklánc-alapú szoftverek bevonásával. Egy
Binance CZ Salvadorba látogatott, mi utazásának a célja?
A Binance vezérigazgatója, Changpeng Zhao Salvadorba látogatott. Cége a világ legnagyobb kriptopénz tőzsdéje, és Salvador az első ország, amely a
Nagyot megy a Cardano, piaci kapitalizációja egy hét alatt 10 milliárd dollárral nőtt
Az utóbbi időben a Cardano (ADA) árfolyama folyamatos emelkedést ért el, és ennek köszönhetően már régóta átlépte a régóta várt
Egy blokklánc projekt márkanagykövete lett David Beckham
A kriptopénz-iparág továbbra is vonzza a hírességeket. Legutóbb nem más, mint a közkedvelt futballlegenda – David Beckham – ugrott fel
Oroszország hamarosan elfogadhatja a bitcoint olcsó olajáért
Surprise, surprise… Oroszország törvényhozói azt javasolják, hogy a szankciók kereszttüzében ideje lenne az államnak a bitcoint is elfogadnia az olcsó
Az EU jóváhagyta a jogszabályt a blokklánc alapú működéshez
A blokklánc technológián keresztül történő részvény- és kötvénykibocsátást, kereskedést és elszámolást tesztelik az Európai Unióban egy ötéves kísérleti program keretében,
Hackertámadás érte az olasz vasutat, 5 millió dollárt követelnek bitcoinban
A Trenitalia és a Ferrovie dello Stato, az olaszországi vonatközlekedést működtető vállalatokat hackertámadás ért. Az elkövetők 5 millió dollárt követelnek












